Do czego zakładać trampki

Trampki Big Star to obuwie ponad czasowe, uniwersalne, które sprawdza się przy wielu stylizacjach. Moda na ten rodzaj obuwia nigdy nie przemija. Może zabraknie pośród nas kilku osób, ale trampki będą takim obuwiem, które pomimo zmieniającej się mody, zawsze będzie na topie. Należy jednak uważać, ponieważ takie luźne, nieskrępowane obuwie nie pasuje do wszystkich stylizacji.

W trampkach do ołtarza

Jeżeli któraś przyszła Panna Młoda ma dylemat odnośnie obuwia, to jak najbardziej powinna zdecydować się na trampki Big Star damskie. To jeden z absolutnych hitów, jeżeli chodzi o obuwie do sukienki. I to do kościoła! Ktoś może powiedzieć, że to żart, ponieważ do takiej kreacji zakłada się poważne, eleganckie obuwie. Tak jest, ale coraz więcej osób odchodzi od tego co nakazuje tradycja i decyduje się na luźne obuwie, które nie zapewnia bólu nóg. Przy czym zawsze można wybrać opcję, że do kościoła wybierze się tradycyjny model obuwia, a już na sali będzie można zdecydować się na trampki w których pani przetańczy całą noc. Jeżeli na ślub, to tylko i wyłącznie kolor biały? Wcale nie. Przecież pod sukienkę można równie dobrze wybrać inny kolor. Kobiety w zdecydowanej większości stawiają na białą klasykę, ale równie dobrze można zdecydować się na kolor czerwony, różowy czy granatowy. Można zdecydować się na taki dobór koloru, który będzie pasował do motywu przewodniego całego wesela. Jeżeli ktoś dla przykładu ma wszystkie kolory pomarańczowe, to jak najbardziej może zdecydować się na ten kolor na swoich butach.

Moda męska

No tak, to już wszyscy wiedzą, że kobieta może nosić tego rodzaju obuwie do sukni ślubnej. Czy to oznacza, że pan musi wystąpić w eleganckich butach – tzw.”lakierkach”? Oczywiście, że nie. Pan Młody również może założyć trampki Big Star, dzięki czemu podkreśli swój luźny i nieco przekorny look w tym czasie. W ostatnich czasach wiele osób wyłamuje się ze schematycznych barier i odchodzi od tego co doskonale znane, na rzecz czegoś bardziej luźnego, wesołe, drapieżnego, mało poważnego. Dzięki temu cała uroczystość ma bardziej wyrazisty charakter. Przy czym Pan i Pani Młoda powinni zdecydować się na trampki Big Star w jednym kolorze. Jeżeli jedna osoba wybiera biały, to druga musi dokonać tego samego. Czerwony musi wystąpić u obu par. Panowie rzadko kiedy zgadzają się na trampki w kolorze różowym, dlatego też albo obie osoby wybiorą jeden wspólny kolor, albo pan też wybierze inny rodzaj obuwia. Wszystko należy wybrać tak, aby dobrze czuć się tego wyjątkowego dla siebie dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here