szpilki

Kobiety kochają szpilki. Wiele z nich ma w swojej garderobie nawet kilka par. Jednak ich wybór nie jest wcale taki łatwy jak mogłoby się to wydawać. Idealne bardzo dobrze wyglądają, świetnie prezentują się na stopach i są oczywiście wygodne. Każda z pań powinna zatem wiedzieć czym kierować się przy wyborze szpilek, aby z zakupu być naprawdę zadowoloną.

Uniwersalny kolor

Kupując szpilki dobrze jest postawić na uniwersalne kolory. Oczywiście dużą popularnością wśród pań cieszą się czerwone szpilki, ale nie zawsze pasują one do każdej okazji. Dobrze zatem jest postawić na szpilki czarne lub kremowe. Taki wybór kolorów wynika z kilku powodów. Po pierwsze, czarne i kremowe szpilki pasują do niemal każdej stylizacji. Po drugie, są to kolory, które bardzo dobrze współgrają z niemal każdą kobiecą sylwetką. Kupując szpilki dobrze jest zatem wybrać sklep, który oferuje tego typu buty w wielu kolorach. Przykładem może być hurtownia obuwia ehurt.eu.

Dobrze dobrany rozmiar

Kolor szpilek jest bardzo ważny, ale jeszcze ważniejszy jest ich rozmiar. Kupno zbyt małych szpilek to nie lada problem. Po pierwsze, takie szpiki będą po prostu niewygodne. Po drugie, mogą być przyczyną powstawania haluksów. Problemów przysporzyć może także wybór szpilek zbyt dużych. Zbyt duże buty będą zsuwać się z nóg. To nie tylko brak komfortu, ale również niebezpieczeństwo potknięcia się. Aby wybrać idealny rozmiar szpilek przede wszystkim należy je ubrać na obie stopy i przejść się w nich. To najlepszy sposób na to, aby sprawdzić czy szpilki na pewno dobrze pasują i są wygodne. Kiedy już znajdzie się swój idealny rozmiar to w przyszłości szpilki można kupować online. Na przykład w hurtowni ehurt.eu.

Obcasy w szpilkach

Wybierając obcasy kierować trzeba się przede wszystkim wygodą i bezpieczeństwem. Dlatego lepiej jest unikać szpilek z bardzo wysokimi i cienkimi obcasami. Dobrze dobrany obcas powinien znajdować się na środku pięty. Powinien być również nieco odchylony od kąta prostego. Dzięki temu stabilność butów będzie o wiele lepsza. Polecana wysokość obcasów to 5-8 centymetrów. Wiele kobiet kupując szpilki decyduje się na zakup szpilek na platformie. Głównie ze względu na wygodę jaką tego typu buty zapewniają. Szpilki na platformie zapewniają bowiem równą wysokość między palcami a piętą. Panie, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę ze szpilkami, postawić powinny na czółenka na niższym obcasie. Taki szpilki to dużo większa stabilność, a tym samym bezpieczeństwo. Poza tym prezentują się bardzo elegancko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here