opalanie

Opalenizna to od wielu lat synonim atrakcyjności jednak ekspozycja skóry na promieniowanie słoneczne prowadzi do fotostarzenia się skóry. W rezultacie skóra przesusza się, powstają na niej zmarszczki oraz przebarwienia. Nie bez znaczenia jest również zwiększone ryzyko zachorowania na raka skóry. Można jednak zadbać o opaleniznę w sposób całkowicie bezpieczny, a zarazem efektowny. Na czym polega opalanie natryskowe? Czy samoopalacz jest dobrą alternatywą opalania? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://akcemed.pl/samoopalacz-czy-opalanie-natryskowe-jak-uzyskac-zlocisty-odcien-skory/ 

Opalanie natryskowe – na czym polega? 

Zabieg opalania natryskowego sprawdzi się niemal u każdego, Komu zależy na bezpiecznej opaleniźnie. Opalenizna może pomóc zamaskować cellulit oraz przygotuję ciało na wyjątkowe okazje, takie jak ślub czy inna impreza okolicznościowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu, opalanie możliwe jest przez cały rok i trwa zaledwie kilkanaście minut. 

Opalanie natryskowe polega na równomierne aplikację preparatu, który wzbogacony jest pigmentami i barwiący mi skórę. Efekt złoto brązowej skóry utrzymuje się przez około 10 dni. Metoda tak daje znacznie lepsze efekty, niż samodzielne użycie samoopalacza w domu, bez niepożądanych smug czy plam. Co więcej jest co też metoda dużo zdrowsza dla skóry, niż opalanie w solarium. 

Użyte pigmenty są przetestowane dermatologicznie, hipoalergiczne oraz są całkowicie bezpieczne. Barwniki w preparacie opalających są naturalne oraz dają efekt dłuższej opalenizny. Wchodzą też w reakcję z aminokwasami naskórka. 

Dla uzyskania pięknej, jednolity i trwały opalenizny, wymagane jest przed zabiegiem opalania natryskowego wykonanie peelingu skóry oraz jej nawilżenie. Po zabiegu przez 8 godzin należy unikać wody oraz dbać o nawilżenie skóry odpowiednimi kosmetykami. 

Samoopalacz – jak go stosować? 

Ekspozycja na słońce możemy zastąpić też samoopalaczem. Kilka minut nadamy Wzgórze pożądanego odcieniu bez narażania się na przebarwienia, zmarszczki oraz przesuszenie. Jeżeli zależy nam na pięknej opaleniźnie przez cały rok, lub uzyskania wyglądu jedynie na daną okazję, decydujemy się na nadanie skórze kolorytu poprzez właśnie samoopalacz. Jest on przyjazny dla skóry, daje równomierne i naturalny efekt oraz jest wygodny w użyciu. 

Zobacz też: http://www.dbamofigure.pl/dieta-keto-na-czym-polega-i-jakie-sa-jej-zasady/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here