Nowoczesne zagęszczanie włosów

Osoby odczuwające dyskomfort wywołany wypadającymi, zbyt rzadkimi włosami nie muszą już godzić się ze swoim losem. Dzięki nowoczesnym metodom, możliwe jest zamaskowanie wszystkich niedoskonałości, a tym samym poprawienie nie tylko swojego wyglądu, ale również samopoczucia. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej najskuteczniejszym typom zagęszczania włosów. 

Ultradźwięki

Zagęszczanie włosów zainteresuje osoby pragnące w bezpieczny sposób zwiększyć objętość czupryny lub przedłużyć pasma. Zagęszczanie ultradźwiękowe polega na mocowaniu dodatkowych pasemek do wyrastających z głowy pasm przy użyciu urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe. Używany sprzęt przypomina klasyczną prostownicę do włosów. Co ważne, nie wywiera on negatywnego wpływu na kondycję włosów i skóry głowy. Dołączone pasemka zlewają się z naturalnymi włosami, mogą być swobodnie myte, koloryzowane, prostowane i kręcone. Zagęszczanie przy pomocy nowoczesnej aparatury jest stosunkowo drogie i czasochłonne, jednak gwarantujemy, że uzyskany efekt jest wart włożonego wysiłku.

Zagęszczanie laserowe

Kolejna metoda przypadnie do gustu szczególnie osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Przedłużanie i zagęszczanie laserowe zdefiniować można jako scalanie pasemek wiązką laserową. Między łączonymi pasmami powstają niemal niedostrzegalne gołym okiem nanołączenia, które są niezwykle mocne, odporne na czynniki zewnętrzne (również wysoką temperaturę i wodę). Zagęszczanie laserowe cenione jest za swoją wytrzymałość i subtelność.

Włókna keratynowe

Zagęszczanie włosów metodą włókien keratynowych pozwala na szybkie podrasowanie wyglądu swojej fryzury przed wyjściem z domu. Aby w widoczny sposób zwiększyć objętość czupryny, wystarczy wysypać na głowę drobne włókna zbudowane z keratyny, które przykleją się do włosów, maskując wszelkie prześwity. Keratynowe niteczki tworzą z naturalnymi włosami jednolitą i zwartą strukturę, której nie naruszą niekorzystne warunki atmosferyczne i dotyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here