Kurtka, która nigdy się nie starzeje

Każda kobieta bez dwóch zdań marzy o posiadaniu jednej, uniwersalnej części garderoby, która służyłaby jej przez długie, długie lata i nigdy nie wyszłaby z mody. Niektórym z nas udaje się osiągnięcie tego celu. Funkcję tę obejmują różne części garderoby. Część kobiet decyduje się na zakup klasycznej, małej czarnej, z której nie rezygnują dopóty, dopóki waga nie zacznie wskazywać innej wartości niż dotychczas. Inne decydują się zaś na powierzenie losu swojego stylu oraz wyglądu w „ręce” klasycznej, zawsze modnej pary nieśmiertelnych jeansów. Jeszcze inne decydują się na zakup jednokolorowego, prostego garnituru o kroju, który nigdy nie wychodzi z mody. Kolejnym idealnym przykładem jest prosta, biała koszula, który to fason rokrocznie skrada serca tysięcy kobiet z całego świata. Niezależnie od tego, na który z tych elementów się zdecydujemy, każdy sprawdzi się znakomicie. W trakcie wyboru zawsze pamiętajmy jednak o tym, by kierować się przy tym własnym gustem i upodobaniami.

Częścią garderoby, o której chcielibyśmy tutaj wspomnieć, a która idealnie wpisuje się w warunki, które wyżej opisaliśmy, jest kurtka parka khaki. Na początek – skąd wybór akurat takiego koloru? Wojskowa zieleń khaki nigdy nie wychodzi bowiem z mody. Pasuje idealnie do wszystkiego – niezależnie, czy szukamy barwy odpowiedniej na nieformalne wyjście ze znajomymi, czy też nieco bardziej elegancką, formalną okazję. Przejdźmy teraz do fasonu – parka. Kurtka, która jest na tyle stylowa, iż można ją połączyć niemalże ze wszystkim. Biała koszula zestawiona z czarnymi cygaretkami? Parka w kolorze khaki idealnie dopełni wspomniany zestaw. Jeansowa sukienka ogrodniczka? Wojskowa zieleń parki nada jej nonszalancji oraz tak zwanego „pazura”. Czarny, dżersejowy kombinezon z długimi nogawkami? Parka khaki sprawi, iż nie będzie on zbytnio elegancki i odświętny, a nabierze nieco bardziej casualowego charakteru, dzięki czemu będziemy mogły go założyć nawet na popołudniowe wyjście do galerii handlowej.

Kurtka parka khaki jest bez wątpienia częścią garderoby, którą w swojej szafie powinna posiadać każda kobieta. Naprawdę, każda z nas powinna dać takiej kurtce szansę, gdyż jest ona na tyle uniwersalna i klasyczna, że będzie się idealnie komponować z każdym innym elementem naszej szafy. Opisany wyżej fason nie wychodzi z mody praktycznie nigdy. Jest idealny zarówno jesienią, jak i wiosną; cieplejsze fasony świetnie sprawdzają się także zimą. W chłodniejsze letnie wieczory również śmiało możemy sięgnąć po cienką parkę, oczywiście w kolorze khaki, idealnie pasującym do każdej letniej scenerii.

Kurtki parki oferowane są niemal przez wszystkie sklepy odzieżowe. Problemem z całą pewnością nie będzie znalezienie egzemplarza w odcieniu khaki, bowiem jest to prawdopodobnie najczęściej wybierany kolor w przypadku tego fasonu. Jeśli istnieje grupa kobiet, które nie przekonały się jeszcze do opisanej przez nas kurtki – zachęcamy do tego, by zmieniły zdanie. Kurtka parka khaki jest bowiem elementem garderoby, którego zakupu żadna podążająca za trendami kobieta nigdy nie pożałowała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here