Jeśli szukasz najlepszego salonu manicure w mieście, to ten artykuł Cię zainteresuje!

Kiedy planujesz wizytę w salonie, musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. I bez znaczenia, czy będzie to kosmetyczka, czy fryzjer. Zawsze należy szukać salonów oferujących najlepsze usługi. W szczególności jeśli chodzi o fryzjera, w końcu zepsucie fryzury może nas bardzo słono kosztować. Dlatego warto się przed tym ustrzec, czytając poradniki konsumenta. W kwestii manicure również nie wolno ryzykować. Źle wykonany zabieg może zniszczyć nasze paznokcie, a to już prosta droga do poważnych chorób, w tym nawet grzybicy! Dlatego też zawsze kieruj się jakością usługi, a nie jej ceną i wybieraj najlepszych specjalistów w mieście. Z nami znajdziesz ich raz, dwa!

Metody stylizacji paznokcia

Rozróżnia się wiele metod stylizacji paznokci. Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście manicure hybrydowy. Nie trzeba chyba nikomu opisywać tej metody, wszak co druga polka nosi taką stylizację na dłoniach. W skrócie jest to zabieg dający trwały efekt oraz szeroki wybór zarówno pod względem kolorystycznym, jak i zdobieniowym. Hybrydy zachwyciły swoim blaskiem, intensywnymi barwami i przede wszystkim trwałością, której próżno szukać w tradycyjnych lakierach.

Kolejną równie trwałą i cenioną przez wiele polek metodą, jest manicure tytanowy. Jego wykonanie wymaga użycia zupełnie innych kosmetyków. O ile w hybrydach wszystko opiera się na specjalnych lakierach, o tyle w manicure tytanowym stosuje się lakier plus specjalny proszek. To właśnie proszek nadaje paznokciom oczekiwany odcień. Wybór również jest wielki, a możliwość uzyskania efektu połysku, jak i matu sprawiają, że wzrasta zainteresowanie tym zabiegiem. Kolejną zaletą jest fakt, że lakieru nie utwardza się pod lampą, a co za tym idzie, jest szybszy w wykonaniu.

Inną metodą, która także podbija serca kobiet, jest manicure japoński. To stosunkowo nowy rodzaj stylizacji, ale przypadł do gustu wszystkim paniom ceniącym naturalny wygląd. Manicure japoński ma za zadanie odżywić płytkę paznokcia i nadać jej naturalnego połysku. W tej metodzie stosuje się specjalne pasty, które są wmasowywane w płytkę paznokcia. Pasty te wzbogacone są o witaminy, dzięki którym płytka paznokcia staje się lepiej odżywiona, a składniki odżywcze wtłaczane są w jej głąb. Manicure japoński to inaczej manicure zdrowotny, który szczególnie polecany jest po długotrwałej stylizacji np. hybrydami.

Gdzie wykonać zabieg?

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, bez względu na to, którą metodę wybierzesz, zawsze najlepiej wykonać stylizację w profesjonalnym salonie. Zyskujesz przede wszystkim pewność, że zabieg zostanie wykonany poprawnie z należytą starannością. Co więcej, zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny, a to ma tutaj niebagatelne znaczenie. Kolejną kwestią jest fakt, że stylistka będzie sięgała po wysokiej jakości produkty, a od nich bardzo wiele zależy.

Szukając salonu najlepiej zajrzeć na https://www.moment.pl/paznokcie/bydgoszcz, gdzie znajdziesz całe mnóstwo ofert. Pamiętaj jednak, że zanim wybierzesz pierwszy lepszy salon, upewnij się czy świadczy on usługi, których szukasz. Nie wszystkie salony oferują po kilka metod stylizacji. Wiele z nich zajmuje się np. tylko hybrydami, albo wykonuje jedynie manicure japoński czy tytanowy. Zatem upewnij się co do zakresu usług, sprawdź cennik i przede wszystkim doświadczenie. Czytając opinie, dowiesz się, czy dany salon wart jest Twojej uwagi.

Podejmuj zawsze świadome i przemyślane decyzje. W kwestii pielęgnacji nie można iść na kompromisy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here