Jak używać feromonów i o czym pamiętać podczas zakupów?

feromony

Kupić feromony jest bardzo łatwo, co innego z właściwym wyborem. Zostawmy jednak na chwilę niuanse dzielące poszczególne produkty z tej kategorii, a skupmy się na czymś równie istotnym co odpowiednia mieszanka pierwiastków atrakcyjności.

Magia feromonów to oczywiście stężenie, odpowiedni skład oraz umiejętne używanie zakupionego specyfiku, zwiększającego nasze szanse u płci przeciwnej lub zapewniające nam powodzenie w kontaktach biznesowych. Feromony pojawiły się na rynku również nie bez powodu. Zmiany cywilizacyjne oraz cyfryzacja form kontaktów międzyludzkich spowodowała zaburzenia w naturalnej gospodarce feromonowej człowieka.

Budowa relacji stała się utrudniona, a część społeczeństwa, sfrustrowana niepowodzeniami, doszła nawet do wniosku, iż lepsze będzie dla nich samotne życie. Badania nad syntetycznymi odpowiednikami feromonów miały to zmienić i robią to już w zasadzie od wielu lat, ale najpierw musiały równie długo rozwijać się i ulepszać swoje właściwości w laboratorium, nim finalnie ogłoszono sukces eksperymentu i wypuszczono pierwsze produkty z tej kategorii. Na co dzień wielu z nas nie potrafi wytworzyć efektywnego stężenia feromonów – warto wspomóc się więc magią nauki.

Właściwy wybór

Tytułem wprowadzenia oraz by wiedza zawarta w tym artykule była w pełni przydatna – wszystko w jednym miejscu i podane w przystępny sposób – należy krótko wspomnieć o tym, w jaki sposób należało by podejść do wyboru feromonów, by zamieszczone niżej porady odnośnie ich stosowania miały w ogóle rację bytu. Warto uświadomić sobie również, że feromony dzielą się na bezzapachowe (stężone mieszanki) i perfumowane (słabsze działanie). Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by model bezzapachowy połączyć ze swoimi ulubionymi pachnidłami lub by feromony zapachowe kupić w formie kosmetyków (żeli, balsamów itd.). Efekt osiąga się jednak poprzez zakup produktu:
– o minimalnym stężeniu feromonów 0,15mg/ml,
– o niskiej pojemności i wysokiej cenie (przelicznik to mniej więcej 100 zł za każde 5 ml),
– o wyraźnie podanym składzie i zastosowaniu (do podrywu lub biznesowe feromony).

Jak używać feromonów?

Uwolnienie magii feromonów następuje w warunkach bardzo zbliżonych do tego, jak to ma miejsce podczas stosowania perfum. Mieszanka ogrzana ciepłem skóry ulatnia się, a że w tym wypadku w jej skład wchodzą pierwiastki atrakcyjności, to ludzie w naszym otoczeniu odbierają je podświadomie lub w połączeniu z zapachem (zależy od wersji, którą wybierzemy). Generuje to pobudzenie ośrodka w mózgu odpowiedzialnego za emocje i reakcje instynktowne, a więc nie do końca takie, które druga osoba podjęła by po długim namyśle – taki impuls do poznania użytkownika feromonów, gdyż jawi się on jako interesujący i godny zaufania. Wystarczy aplikacja na najbardziej ukrwione miejsca (najcieplejsze) naszego ciała, czyli szyję, dekolt, klatkę piersiową, skórę za uszami, nadgarstki, zgięcie łokciowe. Dodatkowo warto wetrzeć odrobinę specyfiku w okolicy nosa i ust dla zwiększenia cyrkulacji feromonów w powietrzu.

Dodatkowe warunki

Wydając 300 zł na 14 ml feromonów, każdy oczekiwał by spektakularnych efektów i niemal czystej magii, dziejącej się na naszych oczach. Oczywiście po części jest to możliwe, a to dzięki paru drobnym zasadom, o których warto dodatkowo pamiętać oceniając przydatność feromonów syntetycznych oraz swoje szanse na powodzenie. Są to między innymi:
– różna podatności ludzi na działanie feromonów (osoby, które nas znają będą odczuwać ich moc słabiej, gdyż mają już wyrobioną na nasz temat opinię, którą trudniej będzie zmienić ot tak),
– stosowanie feromonów na skórę, a nie na ubranie,
– zmniejszenie dystansu wpływa na wzrost skuteczności feromonów,
– używanie mieszanki z umiarem (dawka utrzymuje swoje działanie przez kilka godzin, a wystarczą dwie krople roztarte w odpowiednim miejscu, by rzucić odpowiednie zaklęcie na ludzi wokół nas).
Miejmy świadomość także, że feromony można przedawkować, a efektem tego jest wręcz odwrotna reakcja otoczenia oraz ból głowy czy rozdrażnienie u tego, kto nie zachował umiaru.

Za cenne wskazówki dziękujemy portalowi Lareina.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*