Trendy w bieliźnie w roku 2016

świat bielizny

świat bieliznyW świecie bielizny obowiązuje kilka podstawowych zasad, które nie ulegają zmianom pomimo pojawiania się nowych trendów i lansowania przez projektantów odmiennych pomysłów. Podstawowe znaczenie ma oczywiście jakość.

Za dobrą bieliznę trzeba często zapłacił sporo. Wysokiej jakości materiały zawsze są jednak w modzie. Lepiej się też układają na ciele. Dzięki czemu kobieta ma szansę podkreślić swojej atuty, zamaskować niedoskonałości, a do tego świetnie się czuje w wygodnej i atrakcyjnej bieliźnie.

W roku 2016 bielizna także musi podkreślać kobiecość. W tym celu coraz częściej nagłaśnianym tematem pozostaje jej dopasowanie do indywidualnej figury. Organizowane są pokazy mody, na których konsumentki mają możliwość zobaczenia bielizny w odmiennym stylu. Uzbrojone w taką wiedzę, mogą bardziej świadomie poszukiwać rozwiązań najlepszych dla siebie. Poza tym na wspomnianych wybiegach do podpatrzenia są również aktualnie wiodące trendy, związane chociażby z materiałem czy kolorystyką bielizny.

Kolory naszej bielizny

Od jakiegoś czasu na wybiegach, jak również w sklepach z bielizną, królował kolor cielisty. Źródeł jego popularności należy niewątpliwie szukać w powszechnym zastosowaniu. Kobiety mogły taką bieliznę nosić pod każdy rodzaj ubrania. Jednak jak wszystko, tak również i kolor cielisty zdążył się jednak znudzić. Świat mody za nudą nie przepada, co dotyczy również bielizny. Pojawiają się zatem nowe trendy. A wśród nich powracająca do łask biel, co może niejedną kobietę bardzo zaskoczyć. Zwłaszcza młode konsumentki mają prawo być zdziwione, ponieważ bielizna w takim kolorze raczej kojarzyła się z czymś starodawnym. Tymczasem biel wraca i ma być jednym z wiodących pomysłów na bieliznę 2016. To co daje się zauważyć na wybiegach wiodących domów mody to ciągła fascynacja także stonowanymi kolorami. Trend ten nie omija również bieliźniarskiego świata. Dodają elegancji i pasują do stylowej, pewnej siebie osobowości współczesnych kobiet. W tym kontekście warto wspomnieć o nieustannie modnej, klasycznej czerni.

Koronka i jeszcze raz koronka. Według wiodących projektantów, bielizna w roku 2016 ma być seksowna i bardzo kobieca. Trudno o materiał, który lepiej niż koronka umożliwiłby osiągnięcie takiego celu. Aktualnie to chyba najmodniejsze rozwiązanie. Pasuje do odważnych kobiet, które nie boją się podkreślać piękna swoich ciał, ale chcą zarazem być eleganckie. Różnorodność projektów pozwala dopasować rozwiązania do wymagań każdego typu figury.

Bielizna o wielu kształtach. Współczesne kobiety są coraz bardziej świadome znaczenia dobrania odpowiedniej bielizny. W sklepach pojawiają się zatem różne rodzaje staników i często zupełnie odmienne majtki. Wszystko po, by każda klientka znalazła dla siebie bieliznę, która będzie łączyła w sobie świetny krój z fajnym kolorem. Takie zróżnicowanie to również jeden z trendów w świecie bielizny. Można nawet ocenić go jako najbardziej pozytywny. Pokazuje bowiem, że każda kobieta bez względu na swoją figurę, ma prawo znaleźć dla siebie atrakcyjną bieliznę.

Za cenne wskazówki dziękujemy portalowi Świat-Bielizny.com.pl .

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*