Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku

Tanie meble ogrodowe

Tanie meble ogrodoweCiepłe miesiące sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Balkon, taras, weranda czy ogród to miejsca, gdzie świetnie sprawdzają się meble ogrodowe – wypoczynkowe oraz obiadowe. Coraz większą popularnością cieszą się modele z polipropylenu. Wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, lecz także niezwykłą odpornością. Ponadto są o wiele tańsze od modnych zestawów z technorattanu. Dowiedz się więcej o meblach ogrodowych z polipropylenu, które podbijają polski rynek!

Co to jest polipropylen?

Polipropylen jest tworzywem syntetycznym, z którego wytwarza się między innymi meble i akcesoria do wnętrz. Powstają one fabrycznie metodą wtryskową. Płynny materiał wtłaczany jest w gotowe formy, dlatego tworzywo można dowolnie formować. Zmechanizowany proces produkcyjny przekłada się na niższe ceny niż w przypadku zestawów z technorattanu, które wyplatane są ręcznie. Dlatego meble ogrodowe z polipropylenu stanowią dla nich świetną alternatywę.

Wysoka jakość kluczem do popularności

Meble ogrodowe z polipropylenu cieszą się coraz większą popularnością, stopniowo podbijając polski rynek. Fabrycznie modelowana plecionka świetnie imituje droższe modele z technorattanu. Oprócz tego polipropylen jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Nie zagrażają mu ani niskie temperatury, ani wilgoć. Dlatego – podobnie jak technorattan – może spędzić na zewnątrz cały rok. Meble ogrodowe polipropylenowe są przy tym bardzo lekkie, efektowne i łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy regularnie czyścić je mokrą szmatką, ewentualnie z dodatkiem łagodnego detergentu. Ponieważ tworzywo doskonale radzi sobie z promieniowaniem słonecznym, ciekawe, wyraziste barwy utrzymują się przez lata.

Meble ogrodowe z polipropylenu – najpopularniejsze zestawy

Oferta rynkowa mebli ogrodowych z polipropylenu stale się rozrasta. Dostępne są komplety zarówno wypoczynkowe, jak i obiadowe. Ogromną popularnością cieszy się zestaw Corfu Set, w skład którego wchodzą 2 fotele, sofa 2-osobowa oraz nowoczesny stolik kawowy. Dopasowane poduszki podnoszą jeszcze bardziej komfort wypoczynku. Warto także zwrócić uwagę na komplet Corfu Fiesta – z 2 fotelami, 2 sofami 2-osobowymi oraz dużym stołem. Zestaw ten świetnie sprawdza się podczas obiadów na świeżym powietrzu. Bez problemu można go także wykorzystać w nowoczesnej jadalni.

Ciekawą nowość rynkową stanowi zaś narożnik Corfu Relax ze stolikiem kawowym. Pozwala on w pełni zagospodarować dostępne miejsce, zwłaszcza trudne aranżacyjnie kąty. Efektowna plecionka z polipropylenu, a także modne barwy (grafit i brąz) zachwycają najbardziej wymagających miłośników relaksu.

Artykuł napisany został przez ekspertów prowadzących sklep internetowy Meble Ogrodowe specjalizujący się między innymi w sprzedaży mebli ogrodowych Corfu: http://www.meble.ogrodowe.net/meble-ogrodowe-corfu

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*