Tabletki na powiększenie biustu.

powiększenie biustu

Tabletki na powiększenie biustu. Zapewne każdej kobiecie obiło się o uszy, że istnieje coś takiego jak tabletki, które mają na celu pobudzenie wzrostu piersi. Wiele z nas podchodzi jednak do tematu ze sporą dozą sceptycyzmu myśląc, że to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Tymczasem to nie magia, a czysta biologia.

Na czym to polega?

Działanie roślin na organizm ludzki jest nam znane od wieków, wykorzystuje się je do dziś zarówno w lecznictwie jak i kosmetologii. Niektóre z nich zawierają tak zwane fitohormony, czyli odpowiedniki ludzkiego testosteronu lub estrogenów. Żeński odpowiednik roślinny nazywa się fitoestrogenami i to właśnie one nadają moc suplementom pobudzającym wzrost biustu tak, jak w okresie dojrzewania robią to estrogeny. Takie działanie wykazują m.in. nasiona kozieradki, koper włoski, koniczyna czerwona, pluskwica groniasta i ogórecznik.

Tabletki na powiększenie biustu.

Jak wybrać właściwy produkt, mający na celu powiększenie biustu?

Na rynku aż roi się od podróbek, zapewne stąd pochodzą wszelkie negatywne opinie, z jakim można się zetknąć. Niestety kobiety często chcąc zaoszczędzić kilka złotych nabywają suplementu u niesprawdzonych sprzedawców, nieznanych producentów lub o zatajonym przed klientką składzie. Pół biedy jeśli preparat po prostu nie zadziała, gorzej jeśli okaże się niebezpieczny dla zdrowia. Nie należy lekceważyć siły działania roślin – pomyślmy choćby o trujących grzybach, które nawet w małych ilościach mogą doprowadzić do śmierci lub trwałego uszkodzenia organów wewnętrznych. Często traktowane lekceważąco „ziółka” mają równie sile działanie – pozytywne lub wręcz przeciwnie. Dokładnie poznaj skład preparatu i właściwości poszczególnych składników zanim rozpoczniesz kurację.

Czy to bezpieczne?

Jeśli nie cierpisz na nadciśnienie, chroniczne problemy żołądkowe lub niewydolność nerek – jak najbardziej. Do produkcji tego typu suplementów używa się tylko i wyłącznie bezpiecznych środków roślinnych, które mogą być stosowane przez wiele miesięcy. W przeciwieństwie do odpowiedników farmakologicznych hormony roślinne nie powodują rozstroju organizmu ani nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

Kiedy zobaczę efekty – powiększenie biustu ?

W pierwszych tygodniach kuracji zauważysz poprawę jędrności biustu, około 3 miesiącach biust wyraźnie się zaokrągli. Pełnym efektem będziesz mogła się cieszyć po 6 miesiącach regularnego zażywania preparatu według zaleceń producenta. Ponieważ tabletki na powiększenie biustu mają działać łagodnie musisz uzbroić się w cierpliwość. Jest to jednak tylko i wyłącznie zaleta – unikniesz rozstępów skórnych, powodowanych nagłym rozciągnięciem skóry.

plBF.728x90v1_4fd9e37a8d736

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*