Rodzaje feromonów – zapoznaj się z każdym z nich!

rodzaje feromonów

Dostępne na rynku feromony syntetyczne tworzone są z różnych mieszanek związków, z których każdy ma zupełnie inne właściwości i działanie na ludzi. Jedne związki lepiej sprawdzają się w sytuacjach biznesowych i towarzyskich, inne w uwodzeniu. Warto więc zapoznać się z cechami każdego z nich, jeżeli mamy zamiar zakupić feromony syntetyczne!

Zjednywanie sobie ludzi

Jednym ze związków, które pozwalają uzyskać większe sukcesy w kontaktach interpersonalnych niekoniecznie posiadających seksualny kontekst jest Androstenol. Wywołuje on co prawda zwiększenie płodności kobiet i podnieca je, ale też sprawia, że osoby obojga płci (ze szczególnym uwzględnieniem kobiet) reagują na emitującą go osobę w bardzo przyjazny sposób i wprowadza przyjemną, swobodną atmosferę. Androstenol może sprawić więc, że staniemy się lubianym przez wszystkich liderem grupy towarzyskiej. Jest to związek, który często jest składnikiem feromonów syntetycznych mających ułatwić budowanie trwałych relacji uczuciowych.

W podobny sposób skategoryzować można Androsteron. Jest to związek doskonały dla osób zajmujących przywódcze pozycje, które jednak nie chcą zastraszać otoczenia, a raczej być przykładem spokojnego, życzliwego autorytetu. Podobnie jak Androstenol jest więc związkiem sprawiającym, że ludzie z otoczenia czują się przy nas dobrze, a przez to doskonałym do budowania relacji uczuciowych i towarzyskich. W porównaniu do niego jednak silniej zaznaczony jest w nim pierwiastek męskiej siły. Innymi słowy – Androstenol może sprawić, że ludzie zaczną darzyć nas przede wszystkim sympatią, Androsteron zaś – zaufaniem i autorytetem. Doskonale pasuje więc np. szefom firm!

Dominacja i uwodzenie

Mężczyzna, który robi duże wrażenie na innych to często osoba bezkompromisowa, niepozbawiona pewnej dozy arogancji. Sojusznikiem osoby, której zależy na uzyskaniu takiego efektu jest Androstenon. Jest to związek pozwalający w pewnym stopniu „ustawić” otoczenie, wywołując respekt (a nieraz i postrach) wśród mężczyzn oraz pożądanie u kobiet, które silnie reagują na mocną męską energię. Androstenon pomaga więc w zdobyciu pozycji samca alfa w grupie oraz zwiększeniu intensywności łóżkowych doznań. Z drugiej strony zaś efekt zastraszenia wywoływany u mężczyzn może okazać się nadmiernie intensywny, powodując u nich agresję, a dodatkowo związek cechuje się dosyć intensywnym zapachem. Z tego powodu poleca się raczej umiar w jego stosowaniu!

Uwodzicielom szczególnie poleca się Androstadienon, który pozwala przebywającym w naszym otoczeniu poczuć się bardziej swobodnie, co sprawia że stają się bardziej podatne na flirt. Świetnie służy zarówno osobom, które uwielbiają podboje, jak i tym, którzy starają się wciąż na nowo zdobywać swoją drugą połówkę.

Różnorodne działanie feromonów

Jak widać, feromony mogą działać w bardzo różne sposoby, dając bardzo różnego rodzaju korzyści używającym ich osobom. Warto dokładnie przemyśleć, jaki efekt chce się wywrzeć na innych przed zakupem feromonów syntetycznych i dobrać taką mieszankę, która będzie zawierać związki wydające się nam szczególnie użyteczne.

Dziękujemy portalowi Świat-BTB.pl za współpracę merytoryczną.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*