Pudełka na prezenty – idealne rozwiązanie na każdą okazję

pudełka na prezenty

Do świąt jeszcze sporo czasu zostało, ale zanim one nadejdą, najpierw będzie gorący okres biegania za prezentami. Nie da się ukryć, że i to stało się częścią okołoświątecznej tradycji. Dla wielu równie tradycyjny jest fakt, że co roku pamiętając o prezentach – zapominają o opakowaniach na nie. Wówczas w ostatniej chwili zaczyna się szybko kombinować, jak i czy w ogóle je zapakować. Warto mieć na uwadze, że istnieją specjalne pudełka na prezenty, dzięki którym problem ten szybko zostaje rozwiązany.

Na święta

Dobór odpowiedniego opakowania uzależniony jest od kilku czynników: kogo pragniemy obdarować, czy to prezent bardziej oficjalny, czy rodzinny, a także w jaki sposób chcemy go wręczyć – bezpośrednio do ręki, czy też w formie przesyłki. Możliwości jest wiele, każda z nich to także różne podejście do opakowania. Rzecz jasna, dziecku najlepiej zafundujmy coś kolorowego, podobnie zresztą, jak najbliższej rodzinie bądź znajomym, jeśli będzie to prezent świąteczny. Pudełka na prezenty dostępne są w formie niezwykle trwałych kartonów, specjalnie zdobionych na tę wyjątkowa okazję. 3-warstwowa tektura, dwustronnie biała, przy czym wierzchnia strona dodatkowo lakierowana, a całości dopełnia na przykład wzór w bombki, nadrukowany na niej. Takie opakowanie, zamykane z góry, bez konieczności użycia taśmy klejącej, idealnie się sprawdzi do spakowania prezentu dla najbliższych – ich uśmiech gwarantowany! Również kształt takiego kartonu jest różny, wszystko zależy od tego, co chcemy włożyć do środka. Szczególnie efektownie prezentuje się ten w formacie na mniejsze, płaskie przedmioty, jak książka, telefon, czy płyty kompaktowe.

I od święta

Pudełka na prezenty nie muszą jednak oznaczać tylko i wyłącznie okazji bożonarodzeniowych. Wszak często różne urodzinowe, czy imieninowe świętowanie stanowi okazję do zrobienia niespodzianki komuś bliskiemu. Rzecz jasna, wówczas motyw z bombkami, czy Mikołajem na opakowaniu raczej odpada, ale jest sporo innych możliwości dla podkreślenia za pomocą kartonu, iż wewnątrz znajduje się coś wyjątkowego. Przede wszystkim możemy skorzystać z kolorowych opakowań, zdobionych we wzory inne, niż świąteczne. Prezentują się one naprawdę okazale i – co też istotne – później mogą zostać wykorzystane, jako pojemnik na jakieś przedmioty – na przykład zabawki dziecięce, kolekcję płyt kompaktowych, gier video bądź książek. A co, gdy prezent jest bardziej „poważny”? I na to jest rozwiązanie. Wystarczy użyć specjalnych kartonów, niezwykle estetycznie wykonanych, dostosowanych gabarytami do tego, co chcemy umieścić wewnątrz. Bez dodatkowego oklejania taśmą, wszystko na najwyższym poziomie i z klasą. Czy to książka, czy telewizor bądź zestaw talerzy – wszystko podarujemy w stylowej formie, świadczącej o naszym szacunku dla obdarowywanego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*