Obudź w sobie uwodzicielkę, czyli garść sprawdzonych sposobów na seksapil

seksapil

Prawie każdej kobiecie zależy na tym, by potrafić uwodzić. Nawet jeśli posiadamy stałego partnera, zależy nam na podtrzymaniu jego zainteresowania, by do związku nie wkradła się rutyna. Dotyczy to dorosłych kobiet w każdym wieku, ponieważ również kobieta w wieku średnim lub podeszłym może rozpalać zmysły! Istnieje szereg niezawodnych strategii na wzbudzanie u mężczyzn (lub jednego, konkretnego mężczyzny) w sposób, który nie musi być wcale wulgarny. Ten artykuł przedstawi niektóre z nich!

Ubiór kluczem do sukcesu

Jeśli chodzi o ubiór, to o ile jego sugestywność zależy od obranego przez nas stylu uwodzenia (pamiętajmy, że niekoniecznie bardzo skąpy ubiór działa tutaj najlepiej – czasami warto pozostawić nieco wyobraźni), to uniwersalna zasada mówi, iż najbardziej uwodzicielskim ze wszystkich kolorów jest czerwień (efekt będzie tym mocniejszy, jeżeli wspomożemy go użyciem np. czerwonej szminki).

Sztuka flirtu

Jednak chociaż mężczyzn uważa się za wzrokowców, pociągający wygląd nie jest wszystkim. Nic bowiem nie jest w stanie pobić sztuki flirtu! Flirt możemy stosować nawet w codziennych sytuacjach, wrzucając mniej lub bardziej subtelne podpowiedzi nawet w rozmowach na nudne tematy… Pamiętajmy przy tym, że flirt stosować należy nie tylko próbując przyciągnąć nowego partnera – w związku jest on bowiem co najmniej równie ważny, ponieważ pozwala na podtrzymanie pożądanej przez nas temperatury związku. Równie ważne jak treść wypowiedzi jest przy tym ton głosu – używając niższego tembru głosu albo szepcząc możemy zabarwić nawet pozornie niewinną wypowiedź działającym na wyobraźnię podtekstem.

Smak i węch

Stwierdzenie „przez żołądek do serca” jest jak najbardziej prawdziwe. Jeśli chodzi o uwodzenie, najlepiej jest przygotować mężczyźnie posiłki zawierające męskie afrodyzjaki, wśród których znajdują się między innymi ostrygi (danie ukochane przez legendarnego kochanka Casanovę!), banany, a także przyprawy takie jak gałka muszkatołowa czy imbir. Mężczyzna, któremu podamy taki posiłek będzie nie tylko wdzięczny za smaczną kolację, ale i skoczy mu libido, przez co stanie się o wiele bardziej chętny na intymne uniesienia.

Wreszcie nie bez znaczenia jest zmysł węchu. Warto zacząć stosować perfumy, których zapach będzie przyciągał mężczyznę i kojarzył mu się stale z naszą osobą. Dobrym pomysłem może być uzupełnienie go mieszankami syntetycznych feromonów – substancji, które pomagają zadziałać na podświadomość mężczyzny w sposób, którego sam sobie do końca nie uświadamia, sprawiając że postrzega nas jako osobę niezwykle kobiecą i atrakcyjną. Na rynku dostępnych jest wiele niezwykle skutecznych mieszanek feromonów dla kobiet, które pozwoliły już wielu kobietom odkryć zupełnie nowe pokłady pewności siebie.

Aktywność fizyczna (nie tylko seks!)

Sport ma znaczenie w uwodzeniu z wielu powodów. Oczywiście regularne ćwiczenia fizyczne sprawią, że uda nam się zachować fizyczną atrakcyjność na wysokim poziomie, ale to nie wszystko. W trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych wydzielamy bowiem również wspomniane już wyżej feromony. Jeżeli więc zależy nam na przyciągnięciu do siebie konkretnego mężczyzny, warto namówić go na przykład na wspólne bieganie.

Znajdź swój styl

Ile kobiet, tyle stylów uwodzenia i chociaż opisane powyżej taktyki są uniwersalne, to już sposób ich stosowania jest kwestią zupełnie indywidualną. Jedne kobiety decydują się bowiem na wręcz agresywny flirt, inne zaś wolą stworzenie bardziej subtelnej atmosfery. Najważniejsze jest w tym, żeby znaleźć styl, który pasuje do naszej osobowości – rzucenie się na głęboką wodę na przykład poprzez zrobienie z siebie wampa, chociaż na co dzień jesteśmy szarą myszką może dać sztuczny efekt. Z drugiej strony jednak może warto wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować podkreślić swoją kobiecość bardziej niż wcześniej mieliśmy to w zwyczaju? Efekty mogą być naprawdę niesamowite!

W przygotowywaniu artykułu nieocenionej pomocy udzielił portal świat-love-desire.pl.

portal świat-love-desire.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*