NLP w podrywaniu

NLP w podrywaniu

NLP w podrywaniuRelacje damsko-męskie odgrywają kluczową rolę w naszym życiu. Czasem wbrew naszej woli. No właśnie. Co mamy robić, jeżeli z powodu atrakcyjnej koleżanki lub kolegi nie możemy sypiać po nocach. Jak w pewnej piosence „ja nie śpię kombinuję jak być z nią”. Sztuka uwodzenia również rozwijała się na przestrzeni dziejów. Opracowano różne techniki. Panie dbają o wygląd, mężczyźni w pewien sposób też. Ale to nie wszystko. Uwodzenie to proces nieco dłuższy, który obejmuje szereg działań. A może do sprawy podejść inaczej?

Ciekawą metodą uwodzenia, a zarazem nie do końca uczciwą jest stosowanie NLP. Ten skrót oznacza neurolingwistyczne programowanie. Chodzi tutaj o pewien rodzaj oddziaływania na osobę płci przeciwnej, manipulacji. Mężczyzna znający techniki NLP wie jak ma się zachowywać, aby wprawić kobietę w odpowiedni nastrój. Chodzi tu o cały zestaw zachować począwszy od tego co ma mówić i kiedy, a skończywszy na pewnej znajomości psychiki kobiety. Istotną rolę odgrywa tutaj mowa ciała, jak również dotyk. Pozornie niewinne dotknięcie kobiety po ramieniu, dłoni czy plecach w odpowiednim miejscu wywołuje odpowiednie uczucia. Przede wszystkim przełamie w krótkim czasie barierę dotykową. A to już spowoduje pewnego rodzaju zbliżenie.

Warto tutaj wyjaśnić zasadę niedostępności lub pewnym postępowaniu z tymi atrakcyjnymi paniami. Takie kobiety są przyzwyczajone do komplementów. A tu nagle trafia się mężczyzna, który ją ignoruje. Który rozmawia ze wszystkimi wokół tylko nie z nią. A jeśli już się do niej odezwie to skrytykuje ją. Inna rzecz to wzbudzenie zaciekawienia u kobiety, a następnie ignorowanie jej.

No dobrze, a co jeśli już nawiąże kontakt? Jeśli siedzicie blisko on dostroi swój oddech do niej. A podczas rozmowy będzie niezwykłe uczucie spójności i jedności. Wzajemnego zrozumienia i miła atmosfera. Takich sztuczek jest wiele.

Cóż, uwodzenie z wykorzystaniem technik NLP to manipulacja. Ale NLP odnosi się nie tylko do uwodzenia. Dotyczy to przede wszystkim sprzedaży i innych dziedzin, w których istotną rolę odgrywa wzbudzenie zaciekawienia. Lub wręcz wzbudzenie pożądania, pragnienia posiadania określonej rzeczy.

Istnieją nawet książki i kursy opisujące uwodzenie z wykorzystaniem technik programowania neurolingwistycznego. A kto wie – może znani w dziejach świata uwodziciele stosowali te właśnie techniki? Są przecież uwodziciele. Co ciekawsze na pierwszy rzut oka to wcale nie są jednostki atrakcyjne. Mówimy, że mają one coś w sobie. A może to właśnie NLP albo feromony? Ale feromony to osobny temat.

Metody uwodzenia są różne, sztuka ta doskonaliła się na przestrzeni dziejów. Zarówno mężczyźni, jak również kobiety stosują różne sztuczki, kobiety są bardziej subtelne. Ale jakiej metody byśmy nie opanowali pozostaje jeden problem – gdzie znaleźć tę właściwą. Oczywiście o ile takiej szukamy. Niektórym chodzi o podryw. I to nawet nie o zaciągnięcie do łóżka tylko samo wzbudzenie pożądania, to często bywa źródłem dużej podniety. O kobiet najważniejszy organ to mózg. Ten kto zna klucz do jej umysłu, zna klucz do całej jej duszy. A więc uwiedzie ją.

Portal Świat-Podrywu.com.pl wsparł nas merytorycznie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*