Nicorette – najskuteczniejsza pomoc w rzucaniu palenia

nicorette

nicoretteZrywanie z nałogiem jest bardzo trudnym zadaniem. Aby tego dokonać trzeba być odpowiednio zdeterminowanym oraz zmotywowanym. Osiągnięcie tego celu wydawać się może niektórym niemożliwe, są jednak sposoby na to, żeby zrezygnować z palenia papierosów.

Obecnie jest wiele środków, które mają w tym pomóc. Niestety, nie wszystkie przynoszą odpowiednie rezultaty. Wśród nich jest wiele takich, które niosą za sobą wiele efektów ubocznych. Jednym z lepszych i sprawdzonych już leków mających wspomóc rzucenie papierosów są plastry Nicorette.

Należy zwrócić uwagę na to, że plastry Nicorette służą osobom, które zdecydowały się na rzucenie palenia, a nie tym, które nadal lubią palić papierosy. Pierwszym etapem kuracji jest więc podjęcie samej decyzji o rzuceniu papierosów. Plastry Nicorette działają tak, że niwelują uczucie głodu nikotynowego oraz łagodzą wszelkie objawy odstawienia papierosów. Plastry powinny być przyklejane na zewnętrzne, nieowłosione oraz nieskaleczone ciało, najlepiej na ramieniu, tułowiu, czy biodrze. Powinno się każdorazowo zmieniać miejsce przyklejenia plastra, aby nie podrażnić naszej skóry.

Plastry Nicorette należy przyklejać co rano oraz ściągać wieczorem, pozwala to na spokojny i niezaburzony sen. Dużą zaletą stosowania plastrów Nicorette jest stopniowe uwalnianie od uzależnienia, poprzez częściowe wchłanianie nikotyny do organizmu, palący przyzwyczaja się do niepalenia i tym samym zrywa z nałogiem. Plastry te równomiernie wprowadzając nikotynę przez około 16 godzin pozwalają na prowadzenie normalnego trybu życia bez częstego rozmyślania o chęci zapalenia papierosa. Kolejną zaletą stosowania plastrów Nicorette jest ich dyskrecja. Są przeźroczyste i dzięki temu niemalże niewidoczne, można je łatwo ukryć pod ubraniem i cieszyć się normalnym dniem. Przy dużym uzależnieniu od papierosów powinno się stosować plastry 25mg/16h przez osiem tygodni. Po tym okresie należy stopniowo odstawiać plastry.

Powinno się przyklejać plastry 15mg/16h przez dwa tygodnie, aby później używać plastrów 10mg/16h przez następne dwa tygodnie. Gdy jednak uzależnienie od nikotyny jest mniejsze należy od początku stosować plastry 15mg/16h przez osiem tygodni, a później 10mg/16h przez cztery tygodnie. Kuracja jest oczywiście zależna od organizmu, od jego uzależnienia od nikotyny, ale nie powinna być dłuższa niż sześć tygodni.

Stosowanie plastrów Nicorette z pewnością pomoże Ci zerwać z nałogiem palenia papierosów. Pomogą one ograniczyć ilość spalanych papierosów, wprowadzając do Twojego organizmu odpowiednią dawkę nikotyny. Nagłe rzucenie nałogu mogłoby wiązać się z dużymi szkodami dla zdrowia, a plastry te pozwolą tego uniknąć. Dzięki nim cieszyć się będziesz każdym nowym dniem bez papierosa. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze na nowe rzeczy, na które nie pozwoliłbyś sobie w innych okolicznościach. Zadbaj więc o swoje zdrowie i finanse, stań do walki z nałogiem i wesprzyj się plastrami Nicorette, które w łatwy i dyskretny sposób wspomagać Cię będą w codziennym zmaganiach w rzucaniu palenia papierosów.

Artykuł powstał we współpracy z apteką internetową i-Apteka.pl.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*