Naturalne planowanie rodziny – Anna Gabriela

naturalne planowanie rodziny

Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości. – Anna Gabriela

Uwaga: ta publikacja zawiera treści przeznaczone na pełnoletnich czytelników!

Naturalne Planowanie Rodziny to metoda, która pozwala cieszyć się pięknem seksu i czerpać z niego satysfakcję.  Daje bezpieczeństwo oraz spokój. Dzięki Naturalnemu Planowaniu Rodziny każdy może dokonywać świadomych wyborów, gdyż ten sposób jest najbardziej komfortowy dla ciała i dla ducha.

Naturalne planowanie rodziny – Anna Gabriela

Przekonaj się, że Naturalne Planowanie Rodziny to metoda naturalna i najbardziej skuteczna. Wśród zwolenników i przeciwników NPR narosło wiele mitów, które skutecznie odstraszają tych, którzy poszukują naturalnych i skutecznych sposobów na prowadzenie świadomego życia seksualnego. Wiele osób ma mętlik w głowie i boi się spróbować. Niniejsza książka to przewodnich dla tych, którzy obawiają się zawodności NPR, ponieważ powstała ona na bazie doświadczenia osób, które stosują ją z powodzeniem od wielu lat.

Naturalne Planowanie Rodziny nie jest związane z posiadającym niechlubną opinię kalendarzykiem małżeńskim. Może za to być stosowana u kobiet, które mają nieregularne cykle. Prawidłowe stosowanie tej metody pozwala na osiągniecie skuteczności porównywanej z tą charakterystyczną dla pigułki antykoncepcyjnej (99%). Dobrym przykładem zalet, które daje ta metoda, jest sama autorka, Anna Gabriela, która prowadzi bardzo aktywne życie, niemniej jednak dzięki stosowaniu NPR ma możliwość precyzyjnego wyznaczania dni płodnych i niepłodnych na podstawie nawet najbardziej skomplikowanych i nieregularnych cykli miesiączkowych.

Ta książka jest dla osób, które:

  • Czują, że komfort współżycia seksualnego jest ważny,

  • Chcą mieć kontrolę nad swoją płodnością i liczbą posiadanych dzieci,

  • Szanują swoje zdrowie i z tego powodu nie chcą przyjmować tabletek antykoncepcyjnych,

  • Oczekują, że seks będzie umacniał ich związki bez lęków, barier i poczucia dyskomfortu,

  • Chcą zapewnić swoim partnerom komfort psychiczny.

Nie jest to kolejny poradnik, który zachwala naturalne metody kontrolowania płodności oraz nie potępia antykoncepcji hormonalnej. Jest raczej praktycznym przewodnikiem, który poprowadzi swoich czytelników nowymi ścieżkami w celu osiągniecia harmonii i pełnego zadowolenia z seksu z ukochaną osobą. Na jego podstawie będziesz mógł dokonać wyboru w oparciu o rzetelną i sprawdzoną wiedzę, którą posiądziesz po zaznajomieniu się z tym e-bookiem.

Książka „Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości” zawiera dwa bonusy: fragment wykładu „Bezpieczny i niebezpieczny seks” oraz kupon 15 zł na Szkołę Uniesień.

Czytaj więcej na: Naturalne planowanie rodziny – Anna Gabriela

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*