Młody jęczmień – zdrowa moda!

Młody jęczmień

Młody jęczmieńProdukty z zielonego jęczmienia nasycają organizm, jednocześnie go oczyszczając. Napój taki pobudzi i wzmocni naturalna odporność, która jak najlepiej poradzi sobie z problemami zdrowotnymi. Zawarty w młodym jęczmieniu chlorofil przyspiesza gojenie się ran, poparzeń, a także chroni przed zakażeniami i zapaleniami. To właśnie dzięki chlorofilowi następuje lepsze przenoszenie tlenu, a co za tym idzie, powoduje zwiększenie energii. Napój z zielonego jęczmienia jest zasadotwórczy, co przeciwdziała zakwaszeniu organizmu.

Z młodego jęczmienia otrzymywany jest proszek jęczmienny z naturalnych upraw kontrolowanych biologicznie. Głównie rośnie w Australii, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Uprawiany jest na glebach o wysokiej zawartości składników odżywczych. Zbiory prowadzi się z okazów, które zawierają odpowiednie ilości substancji odżywczych. Następnie ugniatane są one w celu otrzymania soku, poddawany jest procesowi łagodnego suszenia w temperaturze do 38 stopni Celsjusza. W ten sposób otrzymywany jest suchy, zielony proszek. Dzięki łagodnym warunkom w jakich zachodzi ten proces, młody jęczmień nie traci aktywności biologicznej substancji, jakie zawiera surowiec. Otrzymujemy wysoce skoncentrowany środek spożywczy. Po wymieszaniu go z wodą smakuje jak szpinak i zielony groszek.

7 dolegliwości, z którymi pomoże nam się uporać młody jęczmień:

  1. Problemy skórne – wskaźnikiem naszego psychicznego zdrowia jest właśnie nasze ciało. Młody jęczmień może odmłodzić nasza skórę dzięki jego wpływowi na nasze organy wewnętrzne. Z tego powodu konieczna jest żywność z dużą ilością witamin, enzymów i minerałów.
  2. Niedokrwistość (anemia) – niemal co czwarta kobieta cierpi na anemię, a u starszych mężczyzn ten odsetek jest jeszcze wyższy. Do tworzenia krwi potrzebne są jony żelaza, potasu, miedzi, kwasu foliowego i białka. Obecnie jednak za wysoka jest ilość spożywanego przez nas białka zwierzęcego. Gotując żywność – nawet tą bardzo bogatą w witaminy – nie wystarcza, ponieważ traci ona swoje wartości odżywcze. Młody jęczmień zawiera żelazo wiązane organicznie, dlatego jest natychmiast wchłaniane w układzie trawiennym.
  3. Zaparcia – długotrwałe zaparcia mogą powodować bóle głowy, brak apetytu i zakłócają sen. Ponadto osoba cierpiąca na zaparcia jest zmęczona i ulega dyskomfortowi psychicznemu. Składniki aktywne w młodym jęczmieniu, zwłaszcza potas, wspomaga ruch układu trawiennego oraz wzmacnia mięśnie, które odpowiedzialne są za wypróżnienie.
  4. Cukrzyca – zakwaszony organizm potrzebuje przepłukania zasadowym  pokarmem. W przeciwnym wypadku w naszym ciele zalęgną się pasożyty wywołujące chorobę. W Stanach Zjednoczonych, młody jęczmień uznany jest za doskonałe pożywienie dla diabetyków.
  5. Problemy sercowo-żylne – młody jęczmień skutecznie tłumi zlepianie się płytek krwi, które prowadzi do tworzenia zakrzepów, choroby wieńcowej serca, arterioslerozy oraz chorób układu sercowo-naczyniowego. Ekstrakt z młodego jęczmienia działa przeciwmiażdżycowo i przeciwzakrzepowo. Dodatkowo chroni naczynia krwionośne.
  6. Rak – ekstrakt z młodego jęczmienia zabrania tworzenia się komórek rakowych. Tworzy w organizmie warunki do lepszego życia, które nie pozwolą na uszkodzenie komórek. Młody jęczmień wzmacnia system obrony organizmu.
  7. Zwolnienie tempa starzenia się komórek – zawiera dużą ilość SOD, czyli likwidatora wolnych rodników. Naukowcy przekonują, że enzym ten równa się długowieczności. Enzymy zawarte w tej roślinie skutecznie zapobiegają gromadzeniu się pigmentu, melanozie i pryszczom. Młody jęczmień przynosi ulgę w chorobach takich jak: astma, impotencja, choroby nerek, gastrytyda, zbyt wysoki poziom cholesterolu, choroby serca, wątroby. Ekstrakt z młodego jęczmienia jest bardzo skuteczny przy zapaleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Regeneruje wątrobę.

Dzięki swoim zdrowotnym właściwościom, młody jęczmień zdobywa coraz większą popularność i oddaną rzeszę zwolenników. Nie czekaj dłużej i wypróbuj młody jęczmień jeszcze dzisiaj!

Jesteśmy importerami. Zapraszamy do współpracy! vivio.pl Importujemy młody jęczmień Zapraszamy do współpracy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*