Jakiego producenta drzwi polecić?

producent drzwi

Na rynku funkcjonuje wiele firm produkujących drzwi i elementy z nimi związane. Jak znaleźć taką, której można stuprocentowo zaufać? Najlepiej sprawdzić o niej opinie w sieci. Jednak mogą one być fałszywe – zarówno krzywdzące, jak i przesadnie entuzjastyczne. Zamiast tego można kierować się nagrodami przyznanymi danemu producentowi lub po prostu dowiedzieć się choćby podstawowych informacji o danym producencie i jego możliwościach.

Producenci drzwi z Polski, znani na całym świecie!

Jeśli chodzi o produkcję drzwi, Polska nie ma się czego wstydzić. Mamy kilku producentów, których wyroby zyskały sobie nie tylko krajowe, ale globalne uznanie i natknąć się na nie można w każdym zakątku świata. DOOR-POOL to firma z Pomorza, w której ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne przesuwne, a także uchylne – w tym zarówno okleinowane, jak i laminowane, ramkowe i bezbramkowe. Ten producent drzwi wprowadził także do swojej oferty nieco inny asortyment – stoliki i półki. Inna marka warta uwagi, STOLBUD, ma natomiast oprócz drzwi także szeroką gamę okien, w tym specjalne, brytyjskie oraz rolety (w skrzynkach adaptacyjnych, nadstawnych i podtynkowych). Warto zwrócić uwagę, że firma ta posiada własny tartak, dzięki czemu zajmuje się drewnem do produkcji praktycznie od początku do samego końca, dzięki czemu można mieć stuprocentową pewność co do jego solidności.

Kolejny producent, którego produktom można zaufać, to PORTA DRZWI. Firma ta oferuje szeroką gamę drzwi wewnętrznych i technicznych, a także akcesoria do nich (jak zawiasy, klamki, itp.) w zróżnicowanych cenach – jednak nawet te najtańsze cechuje doskonała jakość. Potwierdzają to liczne nagrody, które otrzymał ten producent drzwim.in. od miesięcznika „Forbes”.

Wszystko online, czyli producenci XXI wieku

Każdy z wymienionych producentów ma swoją witrynę z sieci, gdzie można poznać nie tylko pełną ofertę jego produktów, ale również zyskać inspiracje, przeczytać blogi prezentujące różnego rodzaju ciekawostki i porady związane z drzwiami (oraz pozostałym asortymentem), a ze stron z opisami drzwi można pobrać ich rysunki techniczne, zdjęcia i wizualizacje. Jednym słowem – zostało tam kompleksowo opisane wszystko, co tylko może zainteresować klienta zainteresowanego drzwiami. To cenne źródło wiedzy, a jeśli ma się dodatkowe pytania – nie brak możliwości kontaktu zarówno online, jak i telefonicznego.

Wszyscy producenci nie ograniczają się tylko i wyłącznie do ofert z katalogów. Jeśli zachodzi konieczność przygotowania drzwi do pomieszczeń nietypowych, np. ze skosami lub masz pomysł na własne wykonanie i wzornictwo, zawsze możesz zgłosić się z tym do nich. W takim przypadku możesz liczyć nie tylko na fachowe wykonanie, ale również i cenne porady od specjalistów, dzięki którym ostateczny efekt może wypaść lepiej, niż się spodziewasz!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*