Jak skutecznie sprawdzić czy feromony działają?

jak skutecznie sprawdzić czy feromony działają

jak skutecznie sprawdzić czy feromony działająProducenci feromonów, podpierając się badaniami naukowymi, zapewniają, że ich produkty działają nawet wtedy, gdy opryskamy nimi przypadkową osobę: nagle poprawia jej się poczucie humoru, staje się bardziej dominująca, zaczyna przewodzić grupie i przyciągać do siebie innych ludzi.

Pozytywnych opinii dostarcza też grono zadowolonych klientów, którym feromony pomogły przełamać nieśmiałość wobec płci przeciwnej, poprawić relacje biznesowe czy podgrzać atmosferę w sypialni. Jednak jest zupełnie zrozumiałe, że wiele osób do feromonów podchodzi sceptycznie. Jak zatem skutecznie sprawdzić, czy one naprawdę działają?

Przede wszystkim trzeba przyznać rację powiedzeniu, które mówi: nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz. Na temat feromonów występujących w naturze powstało wiele publikacji; te wyprodukowane sztucznie wciąż poddawane są coraz to nowszym badaniom. Z wynikami takich badań można bez problemu zapoznać się w Internecie, istnieje też mnóstwo relacji i prywatnych opowieści zadowolonych użytkowników feromonów. Jeśli jednak przekaz pisemny czy ustny nam nie wystarcza – a przecież mamy do tego prawo – najlepiej przekonać się na własnej skórze. Feromony, choć niewątpliwie dodają pewności siebie i wpływają na samopoczucie ludzi, którzy je stosują, nie są tym samym co efekt placebo. Ich działanie w kontekście seksualnym przewyższa placebo aż o 200%; a osoba, która już od samego początku podchodzi do produktu nieco sceptycznie, z pewnością poczuje tylko prawdziwy efekt, a nie złudzenie, jakie wynika z wiary czy pozytywnego nastawienia.

No dobrze, ale skąd właściwie wiedzieć, czy osiągnięty sukces zawdzięczamy feromonom, czy zwykłemu szczęściu? Najlepiej nieco poeksperymentować. Jeśli zastosujemy zbyt dużą dawkę konkretnych feromonów, zarówno u użytkownika, jak i otaczających go osób, może pojawić się podenerwowanie. Nie jest to najprzyjemniejsza metoda, ale bardzo łatwa do zaobserwowania. Stosując feromony, często zachowujemy się w sposób odmienny, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jeden z użytkowników podzielił się na forum internetowym testem, który przeprowadził ze swoją partnerką: kobieta wiedziała, że używał feromonów, nie wiedziała jednak, w jakie dni. Okazało się, że każdy dzień z feromonami zakończył się bardzo udanym stosunkiem.

Testowanie działania feromonów nie musi mieć natury seksualnej. Wystarczy zabawić się w uważnego obserwatora i przypatrzeć się reakcjom otoczenia w czasie, gdy stosujemy feromony; a także naszym własnym emocjom. Z pewnością będą się różniły od standardowych relacji. Jeżeli będziemy bardziej zauważalni, rozluźnieni i pewniejsi siebie; albo jeśli ludzie będą pozytywniej reagować na nasze słowa czy propozycje, z pewnością będzie to znak, że feromony działają. Związki takie jak feromony pomagają w codziennym życiu: w spotkaniach rodzinnych, przyjacielskich, urzędowych, jak również, rzecz jasna, w sprawach miłosnych. Zwiększają poczucie atrakcyjności, pewności siebie, przełamują wstyd i społeczne blokady. Z pewnością warto dać im szansę.

Dziękujemy portalowi ZapachFeromonów.pl za współpracę merytoryczną.

[Głosów:4    Średnia:4.3/5]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*