Jak podkreślić piersi dobrze dobranym biustonoszem?

jak podkreślić piersi

jak podkreślić piersiJak podkreślić piersi dobrze dobranym biustonoszem? Odpowiedni biustonosz może zdziałać wizualne cuda. Cała „magia” opiera się na właściwym ułożeniu i podtrzymaniu biustu. Na rynku jest jednak tak wiele rodzajów bielizny, że może nas to przyprawić o ból głowy. Czym się kierować przy wyborze biustonosza i jak rozpoznać ten, który idealnie podkreśli naturalne piękno piersi?

Jak podkreślić piersi dobrze dobranym biustonoszem?

Dobrze dobrany biustonosz.

Kluczowa jest wygoda. Jeśli biustonosz uciska, przesuwa się przy unoszeniu rąk lub powoduje uczucie dyskomfortu w okolicy pach – nie jest to właściwy model. Biustonosz musi leżeć IDEALNIE, tak żebyś go praktycznie nie czuła. Zbyt ciasny będzie utrudniał oddychanie, może podrażniać skórę oraz wywoływać nerwobóle, zbyt luźny zupełnie nie spełni swojej funkcji – w czasie ruchu zapięcie przesunie się nad łopatki, a miseczki opadną. Wiele kobiet aby podkreślić piersi nieświadomie zaniża właściwy dla siebie rozmiar miseczek, w takim przypadku tylko część biustu trafia do miseczek, pozostała pozostaje pod pachami, a nawet na plecach. Opłakany efekt wizualny to i tak najmniejszy problem – zbyt mały biustonosz to poważne zagrożenie dla miękkich tkanek piersi i prowadzi on do ich zniekształcenia.

Rozmiar piersi.

Jeśli mały biust jest przyczyną twoich kompleksów, najlepszym wyborem będzie biustonosz push – up. Nie przesadź jednak w tej kwestii, ponieważ bardzo grube gąbki będą spłaszczały biust od dołu, co przy codziennym stosowaniu doprowadzi do deformacji. Ten typ biustonosza odradza się młodym dziewczynom, których piersi jeszcze rosną – to ważne, jeśli zależy im na kształtnych i zdrowo rozwiniętych piersiach.

Minimizer to doskonałe rozwiązanie w przypadku bardzo dużych piersi. Jeśli twoja sylwetka wygląda zbyt masywnie, a bluzki źle leżą wybierz ten typ biustonosza. Idealnie przylegający do piersi zmniejszy je nawet o kilka centymetrów.

W przymierzalni.

Nie śpiesz się, aby podkreślić piersi zapnij biustonosz na pierwszą haftkę i dobrze wyreguluj ramiączka. Z czasem biustonosz się rozciągnie, dlatego jeśli już od nowości będziesz używała najciaśniejszego zapięcia, po kilku tygodniach może się on już do niczego nie nadawać. Zbierz piersi od strony pach tak, aby całe znalazły się w miseczkach. Unieś ręce – zapięcie powinno pozostać poniżej łopatek. Jeśli tak jest, upewnić się że możesz wziąć głęboki wdech bez uczucia ucisku. Na koniec poskacz, zrób kilka skłonów – jeśli biust pozostaje w miseczkach możesz udać się do kasy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*