Feromony w uwodzeniu kobiet

feromony

Uwodzenie kobiet to wieloaspektowy temat. Powodzenie zależy w tym przypadku od wielu czynników: wyglądu zewnętrznego (co tyczy się zarówno ubioru, jak i fryzury, zarostu czy budowy ciała), okazywanej pewności siebie, umiejętności „czytania” nastrojów i pragnień kobiety. No i wreszcie – nie można zignorować oddziaływania na zmysł powonienia kobiety. Dlatego jedną z broni w arsenale uwodziciela są dobrze dobrane perfumy, które podkreślają męskość. Jednak to nie wszystko – kolejnym aspektem są feromony. Użycie feromonów syntetycznych pozwala bowiem wprowadzić kobietę w swobodny nastrój, a zarazem zintensyfikować erotyczne napięcie. W jaki sposób to działa i dlaczego?

Feromony wsparciem uwodziciela

Feromony emitowane przez mężczyznę sprawiają, że znajdujące się w jego otoczeniu stają się wobec niego bardziej otwarte i zaczynają czuć podniecenie seksualne. Według badań przeprowadzonych w Liverpoolu podczas serii szybkich randek, mężczyźni, którzy stosowali feromony otrzymali prawie o 22,6 proc. więcej pozytywnych opinii od kobiet niż ci, którzy z nich nie korzystali.

Mężczyźni, którzy korzystają z feromonów o charakterze seksualnym są w stanie na kobietach zrobić mocne pierwsze wrażenie, które sprawia, że jest bardziej chętna, by podjąć z nim seksualną grę. Nie oznacza to, że feromony są w stanie „załatwić sprawę” dla uwodziciela, niemniej potrafią być dla niego nieocenioną pomocą. Najważniejsze jest, by osoba korzystającą z nich wykonała pracę, by nawiązać kontakt z kobietą i zainteresować ją sobą.

Jak to działa

Feromony, które mają szczególny wpływ na uwodzenie kobiet to Androstenol, Androstadienon i Androsteron. Każdy z nich działa trochę inaczej – dwa pierwsze potrafią sprawić, że kobiety czują się swobodnie i bezpiecznie w towarzystwie mężczyzny, który je emituje, natomiast ostatni pozwala projektować intensywną aurę męskości i dominacji, która jest dla kobiet fascynująca. Właściwości tego ostatniego związku pozwalają również odstraszyć konkurencję

Badania wykazały, że heteroseksualne kobiety w szczególny sposób reagują na związki, które są zawarte w męskim pocie, wśród których prym wiedzie właśnie wymieniona trójka. Związki te w małych dawkach nie posiadają zapachu, jednak odbiera się je za pośrednictwem narządu znajdującego się w jamie nosowej – jest to narząd przylemieszowy. Męskie feromony wysyłają kobietom heteroseksualnym podświadomy sygnął mówiący, że noszący je mężczyzna jest naprawdę silnym, męskim osobnikiem, co czyni go niezwykle pociągającym.

Szeroki wybór produktów dla uwodzicieli

Osoby zainteresowane uwodzeniem kobiet mają dostęp do szerokiej gamy feromonów syntetycznych opracowanych w taki sposób, by wspomagać tego rodzaju działania. Należy przy tym pamiętać, że jedynie sprawdzone produkty uznanych firm zawierają w sobie dawkę feromonów wystarczającą, by odnieść pożądane efekty. Są to produkty o dosyć wysokich cenach, jednak inwestycja w tani wyrób niskiej jakości okaże się raczej całkowitą stratą pieniędzy.

Portal Feromony-Passion.pl pomógł nam przy pisaniu tego artykułu.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*