Czym dać klapsa swojej partnerce lub swojemu partnerowi?

Czym dać klapsa swojej partnerce

Możliwe, iż będzie to spore uogólnienie, ale chyba każdy potrzebuje czasem trochę emocji, adrenaliny i odskoczni o głównego nurtu życia. Dotyczy to zarówno życia codziennego, jak i intymnej sfery każdego, dorosłego człowieka. Zbliżenie kojarzy się nam z akceptacją, uczuciem, więzią pomiędzy dwoma osobami. Na co dzień nie wymagamy od niego zbyt wiele, a pozycja misjonarska króluje w wielu sypialniach – nic w tym złego, przecież jest wygodna dla obojga kochanków i daje jedne z lepszych parametrów penetracji oraz posiada sporą możliwość manewrowania i dostosowywania kąta połączenia waszych ciał. Czasem jednak chciałoby się powiedzieć „daj mi klapsa”. Może znaczyć to, żebyście ten jeden raz coś zmienili lub że macie ochotę zaszaleć (choć odebranie tej prośby dosłownie jest równie częste). Zazwyczaj pod ręką mamy wyłącznie własną dłoń… i to może wystarczyć. Rynek gadżetów erotycznych zachęca jednak do eksperymentowania. Jakimi zabawkami dają sobie klapsy klienci sklepów z gadżetami dla dorosłych? Czy w produktach tego typu można znaleźć dodatkowe bodźce i nowy rodzaj stymulacji?

Klasyczna packa

Klasyczne rozwiązania to swojego rodzaju alternatywa dla dłoni. Mając podobną powierzchnię styczną, pozwalają osiągnąć bardzo zbliżone rezultaty ze stymulacji, poprzez połączenie rozkoszy z bólem. Różnica polega tu na rodzaju materiału oraz sile, z jaką można uderzyć. Packa to także przedłużenie ręki – jej użycie przysługuje obojgu kochanków, a więc podczas gdy mężczyzna kocha się z kobietą, ona również może dawać mu klapsy w pośladki, co w wielu sytuacjach mogłoby nie być możliwe. Niektóre modele pacek posiadają na drugim końcu również piórko, więc dzięki nim można przechodzić od delikatności do dominacji, co niewątpliwie mogłoby się spodobać wielu parom, gdyby tylko otworzyły się na swoje wzajemne potrzeby.

Pejcze

Tutaj „klapsy” są o wiele bardziej ciekawą formą zabawy, gdyż użycie do tego rodzaju stymulacji pejcza, mocno zmienia rodzaj bodźców. W zależności od stopnia podniecenia, skóra może być mniej lub bardziej wrażliwa – pejczem można więc zarówno wodzić po nagiej skórze, która spragniona jest pieszczot, jak i uderzać z odpowiednią siłą, dodając do ekstazy małe igiełki bólu w kilku różnych miejscach. Jeśli dana para jest raczej zwolennikiem zabaw z gatunku BDSM, to istnieje duże prawdopodobieństwo, iż tego rodzaju stymulacja sprawdzi się w ich przypadku znacznie bardziej niż klasyczna packa. Ciekawostką jest tu natomiast to, że niektóre pejcze posiadają szklany uchwyt, który może pełnić również rolę dildo, a więc są produktami z funkcjonalnością poszerzoną o możliwość przyjemnej penetracji.

Szpicruta

Zwykle używa się jej podczas przejażdżki na koniu, ale potencjał, jaki tkwi w tego typu produktach, można bardzo prosto wykorzystać w sypialni i na korzyść potrzeby dawania drugiej stronie klapsów. Szpicruta tym różni się od packi i pejcza, że posiada jedno, niewielkie zakończenie oraz sztywną konstrukcję, dlatego idealnie nadaje się dla kochanków preferujących zdecydowane dawkowanie bólu i rozkoszy. Można ją stosować punktowo, co sprawia również, że bodziec jest dokładniejszy, ale też bardziej skupiony. Ten rodzaj zabawek oferuje jednak najmniejsze pole do błędu – zbyt wiele siły włożonej w uderzenie może nie tylko zostawić mocno widoczny ślad na skórze, ale i zburzyć atmosferę zbliżenia, dlatego poleca się go raczej doświadczonym użytkownikom.

Tematem tym zajęliśmy się zainspirowani różnorodną ofertą gadżetów erotycznych oraz doświadczeniem sklepu Erotic-Med

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zobacz również

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*