Azjatyckie tusze do rzęs lepiej omijać z daleka

Azjatyckie tusze do rzęs

Azjatyckie tusze do rzęs na polskim rynku pochodzą głównie z Chin lub Japonii, ponieważ żyjemy w czasach, w których prościej wymienić jest to, co nie wyprodukowano w Azji, aniżeli odwrotnie. Tendencja ta pojawia się także w sektorze produkcyjnym. Oferty tuszy do rzęs na rynku a przede wszystkim ich sprzedaż na portalach aukcyjnych oraz w sklepach internetowych stopniowo przybywa. Tusze do rzęs Made in Japain oraz Made in China cechują się przede wszystkim niską i atrakcyjną ceną, ale czy na pewno tusze te są odpowiednie dla kobiet z Europy?

Azjatyckie tusze do rzęs

Włosy Azjatek wyróżniają się tym, że są perfekcyjnie grubsze i prostsze od włosów Europejek, utrapieniem dla kobiet ze wschodu jest fakt, że dotyczy to również ich rzęs. Włoski są prawie o połowę krótsze od naszych i ukierunkowane są w dół – bez standardowego wygięcia. Te właściwości dyktują producentom tuszów do rzęs zupełnie inne normy, a wiadomo, nie od dziś, że kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia jest spostrzeganie na potrzeby klienta i dostarczanie mu odpowiedniego produktu.

Azjatyckie tusze do rzęs w znacznym stopniu różnią się od tuszy sprzedawanych w Europie. Mascary muszą doskonale dawać sobie rade z dodawaniem objętości rzęsom oraz z ich podkręcaniem i przytrzymywaniem w podkręconej pozycji, aby trafić w gust tamtejszym klientkom. Azjatkom generalnie duży problem sprawia to by za pomocą tuszu mogły osiągnąć fantastycznie podkręcone, gęste i długie rzęsy – czyli takie, o których marzy, każda dbająca o siebie kobieta, bez względu na miejsce zamieszkania.

Cechy tuszy do rzęs z Azji

  • azjatyckie tusze do rzęs są ciężkie, ponieważ dysponują bardzo gęstą konsystencją
  • Trudno je usunąć – na ogół są nie tylko wodoodporne, ale dosłownie olejoodporne
  • Mają również znaczący wpływ na wypadanie i osłabienie kondycji rzęs.

W praktyce oznacza to absolutnie nadzwyczajny problem również w przypadku Europejek, bitwa z wytoczeniem ciężkiej artylerii podczas demakijażu, a w przypadku kobiet nadzwyczajnie zatwardziałych znaczna utrata rzęs po dłuższym używania tego typu tuszu.

Ważne!

Jeśli nie posiadasz rzęs typu azjatyckiego – ale może się zdarzyć że jednak masz – nie ryzykuj i omijaj tamtejsze maskary z daleka. Nie daj się skusić na azjatyckie tusze do rzęs ich niską ceną a tym bardziej efektem – po pierwszym użyciu, może ci się zdawać, że trafiłaś na cudowny azjatycki tusz do rzęs ale, po kilku tygodniach możesz już nie mieć go na co nakładać. Na forach internetowych z całego świata aż huczy od doniesień kobiet, których rzęsy miejscowo już nigdy nie odrosły, pomimo zastosowania kuracji zewnętrznych jak i wewnętrznych.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*